Zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie 2026/2027 na terenie Gminy Chojnów, Gminy Krotoszyce, Gminy Ruja, Gminy Legnickie Pole

Warszawa, Puola | Krajowa Izba Odwoławcza
Julkaistu 3 viikkoa sitten | 9.8.2026 Määräaika: Umpeutunut | 21.8.2026 12:00 Alkuperäinen ilmoitus

Zimowe utrzymanie wskazanych przez zamawiającego odcinków dróg powiatowych (dalej: ZUD) w standardzie IV i V w sezonie 2026/2027 na terenie gmin: Chojnów, Krotoszyce, Ruja, Legnickie Pole. Długość dróg do zimowego utrzymania 198,559 km. Szczegółowy sposób realizacji zamówienia opisany jest w projekcie umowy stanowiącym załącznik do SWZ. Opis ilościowo-jakościowy przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ rozdz. XXVI Plan zimowego utrzymania dróg.

Ilmoitusnumero 551349-2026
Ilmoitusta kuvaavat CPV-Koodit Lumenaurauspalvelut (90620000), Jäänpoisto (90630000)
EUVL S 152/2026
Ilmoitustyyppi Hankintailmoitus (tarjouspyyntö)
Aluekoodi
Osoitetiedot Krajowa Izba Odwoławcza
Warszawa
odwolania@uzp.gov.pl
https://ted.europa.eu/pl/notice/-/detail/551349-2026
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on lähetettävä
Liitteet
Lähde TED