Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Poraj w sezonie zimowym: 2026/2027

Warszawa, Puola | Krajowa Izba Odwoławcza
Julkaistu 3 viikkoa sitten | 9.8.2026 Määräaika: 3 viikkoa kuluttua | 21.9.2026 10:00 Alkuperäinen ilmoitus

1. Przedmiotem zamówienia jest: „Zimowe utrzymanie dróg i ulic na terenie Gminy Poraj w sezonie 2026/2027”.
2. Zamówienie podzielono na 2 rejony utrzymania zimowego utrzymania dróg:
1. Rejon I - drogi w miejscowości Poraj.
drogi w miejscowości Choroń, Dębowiec.
drogi w miejscowości Kuźnica Stara, Gęzyn, Pustkowie Gęzyńskie.
2. Rejon II - drogi w miejscowości Żarki Letnisko,
drogi w miejscowości Masłońskie w tym ul. Nadrzeczna
drogi w miejscowości Jastrząb
3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na dowolną ilość rejonów.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.

Ilmoitusnumero 552347-2026
Ilmoitusta kuvaavat CPV-Koodit Lumenaurauspalvelut (90620000), Jäänpoisto (90630000)
EUVL S 152/2026
Ilmoitustyyppi Hankintailmoitus (tarjouspyyntö)
Aluekoodi
Osoitetiedot Krajowa Izba Odwoławcza
Warszawa
https://ted.europa.eu/pl/notice/-/detail/552347-2026
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on lähetettävä
Liitteet
Lähde TED