Wykonanie robót budowlanych w zakresie dokończenia instalacji zewnętrznych oraz wykonanie zagospodarowania terenu wraz z drogą wyjazdową i chodnikiem w obrębie części budynku „A” w SPWSZ w Szczecinie, ul. Arkońska 4 – działka nr 3/38, obręb 2036

Szczecin, Puola | Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie
Julkaistu 1 kuukausi sitten | 26.7.2026 Määräaika: 4 tuntia kuluttua | 31.8.2026 08:00 Alkuperäinen ilmoitus

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w zakresie dokończenia instalacji zewnętrznych oraz wykonanie zagospodarowania terenu wraz z drogą wyjazdową i chodnikiem w obrębie części budynku „A” w SPWSZ w Szczecinie, ul. Arkońska 4 – działka nr 3/38, obręb 2036.
2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ oraz w Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
3. Zamówienie podstawowe obejmuje:
1) wykonanie robót budowlanych w zakresie dokończenia przebudowy zewnętrznej instalacji wodociągowej, fragmentów sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowej oraz zewnętrznych instalacji elektrycznych i teletechnicznych wraz z drogą wyjazdową i chodnikami w SPWSZ w Szczecinie przy ul. Arkońskiej 4 w obrębie budynku „A” w granicach działki nr 3/38 z obrębu 2036. W ramach zakresu zamówienia podstawowego zostaną wykonane następujące roboty:
a) wykonanie instalacji zewnętrznych infrastruktury technicznej w zakresie instalacji sanitarnych, elektrycznych i teletechnicznych oraz obiektów i urządzeń zagospodarowania terenu wraz z wykonaniem i podłączeniem zbiornika retencyjnego ZR-1B. Teren i zakres inwestycji określony został w Planie Zagospodarowania Terenu (dalej – ”PZT”), stanowiącym załącznik nr 4 do OPZ - jako etap 1 robót,
b) wykonanie tłoczni ścieków przy budynku „A”,
c) odtworzenie terenu zielonego, na którym posadowiony będzie podziemny zbiornik retencyjny ZR-1B oraz terenu w rejonie tłoczni ścieków,
d) dokończenie remontu i ocieplenia ścian piwnic elewacji wschodniej i południowej wraz z montażem w tych ścianach stolarki okiennej i montażem studzienek doświetlających (etap 1 określony w PZT),
e) remont i odtworzenie drogi i chodników po robotach budowlanych związanych z przebudową budynku i sieci, w zakresie objętym przedmiotem zamówienia;
2) serwis gwarancyjny tłoczni ścieków;
3) uzyskanie pozwolenia na użytkowanie, względnie złożenie do właściwego organu nadzoru budowlanego zawiadomienia o zakończeniu budowy, o ile będzie to wymagane obowiązującymi przepisami.
Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
4.Miejscem realizacji przedmiotu zamówienia będzie Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie z siedzibą przy ulicy Arkońskiej 4, 71-455 Szczecin, w lokalizacji przy ul. Arkońskiej 4.
5. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego.
6. Zamówienia, o których mowa w pkt 3.9. SWZ, będą polegały na powtórzeniu robót budowlanych zgodnych z robotami budowlanymi stanowiącymi przedmiot niniejszego zamówienia oraz robót budowlanych podobnych do nich w aspekcie technologicznym ich wykonawstwa. Zakresem rzeczowym robót budowlanych stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w pkt 3.9. SWZ, objęte będą roboty z zakresu dokończenia instalacji zewnętrznych oraz wykonania zagospodarowania terenu wraz z drogą wyjazdową i chodnikiem w obrębie części budynku „A” w SPWSZ w Szczecinie, ul. Arkońska 4 – działka nr 3/38, obręb 2036, obejmujące czynności wskazane rodzajowo w załączniku nr 1 do SWZ, tj.:
1. Roboty ogólnobudowlane;
2. Roboty instalacyjne sanitarne;
3. Roboty instalacyjne elektryczne;
4. Roboty instalacyjne i urządzenia przeciwpożarowe;
5. Roboty drogowe i zagospodarowanie terenu.
7. Zakres rzeczowy robót budowlanych stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w pkt 3.10. SWZ, nie przekroczy wartości 850 003,44 zł netto.
8. Zamówienia, o których mowa w pkt 3.9. SWZ, będą udzielane po przeprowadzeniu odrębnego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie zamówienia z wolnej ręki.
9. Zamówienia, o których mowa w pkt 3.9. SWZ, będą udzielane w przypadku wystąpienia potrzeby zwiększenia zakresu rzeczowego robót budowlanych stanowiących przedmiot zamówienia na skutek warunków przyrodniczych bądź atmosferycznych, lub powierzenia Zamawiającemu nowych zadań gospodarczych lub publicznych, jak również w przypadku konieczności rozszerzenia przedmiotu zamówienia o roboty budowlane, które mogą wyniknąć w trakcie realizacji zamówienia, np. z uwagi na rozszerzenie potrzeb Zamawiającego związanych z realizacją zamówienia, czy pojawieniem się konieczności wykonania robót budowlanych.
10. Miejscem realizacji zamówień, o których mowa w pkt 3.9. SWZ, będzie obszar Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Szczecinie z siedzibą przy ulicy Arkońskiej 4, 71-455 Szczecin, w lokalizacji przy ul. Arkońskiej 4.
11. Wizja lokalna:
Zamawiający nie przewiduje obligatoryjnej wizji lokalnej.
Zamawiający umożliwia natomiast dokonanie oględzin terenu związanego z wykonaniem przedmiotu zamówienia:
1) w dniu 12.08.2026 r. na godz. 10:00. Miejscem spotkania przedstawicieli Wykonawców z upoważnionym przedstawicielem Zamawiającego jest: Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpitala Zespolonego w Szczecinie, ul. Arkońska 4, przed wejściem do Budynku „A”.
Wykonawca, który zamierza dokonać oględzin terenu, zobowiązany jest do poinformowania o tym Zamawiającego, w dniu je poprzedzającym do godziny 14:30 na adres: szcsawinski@spwsz.szczecin.pl, panka@spwsz.szczecin.pl, ewastarzynska@spwsz.szczecin.pl.

Ilmoitusnumero 519154-2026
Ilmoitusta kuvaavat CPV-Koodit Rakennustyöt (45000000), Rakennustyömaan valmistelutyöt (45100000), Rakennusten asennustyöt (45300000), Sähköjohtojen asennus ja muut sähköasennustyöt (45310000), Putkityöt (45330000), Maa-, tie- ja vesirakentamisessa ja muissa rakennustöissä käytettävien koneiden ja laitteiden vuokraus käyttäjän kanssa (45500000)
EUVL S 142/2026
Ilmoitustyyppi Hankintailmoitus (tarjouspyyntö)
Aluekoodi
Osoitetiedot Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie
Szczecin
przetargi@spwsz.szczecin.pl
https://ted.europa.eu/pl/notice/-/detail/519154-2026
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on lähetettävä
Liitteet
Lähde TED