Udzielenie kredytu Gminie Lyski o łącznej wysokości 2 502 341,00 zł

Lyski, Puola | Gmina Lyski
Julkaistu 4 viikkoa sitten | 11.8.2026 Määräaika: 1 viikko kuluttua | 14.9.2026 10:00 Alkuperäinen ilmoitus

Przedmiotem zamówienia jest udzielenie kredytu Gminie Lyski o łącznej wysokości 2 502 341,00 zł

Ilmoitusnumero 559378-2026
Ilmoitusta kuvaavat CPV-Koodit Luotonantopalvelut (66113000)
EUVL S 154/2026
Ilmoitustyyppi Hankintailmoitus (tarjouspyyntö)
Aluekoodi
Osoitetiedot Gmina Lyski
Lyski
przetargi@lyski.pl
https://ted.europa.eu/pl/notice/-/detail/559378-2026
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on lähetettävä
Liitteet
Lähde TED