ÜBW K36 – Heerstr. / A45

Hamm, Saksa | Die Autobahn GmbH des Bundes - NL Westfalen
Julkaistu 4 viikkoa sitten | 12.8.2026 Määräaika: 2 viikkoa kuluttua | 17.9.2026 09:00 Alkuperäinen ilmoitus

Ersatzneubau des Überführungsbauwerkes K36 "Heerstr." / A45

Ilmoitusnumero 562410-2026
Ilmoitusta kuvaavat CPV-Koodit Rakennustyöt (45000000), Rakennelmiin ja teknisiin rakenteisiin liittyvät työt (45220000), Rakennustyöt siltoja varten (45221100), Siltojen rakennustyöt (45221110), Tierakennustyöt (45233100)
EUVL S 155/2026
Ilmoitustyyppi Hankintailmoitus (tarjouspyyntö)
Aluekoodi
Osoitetiedot Die Autobahn GmbH des Bundes - NL Westfalen
Hamm
Vergabe.westfalen@autobahn.de
https://ted.europa.eu/de/notice/-/detail/562410-2026
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on lähetettävä
Liitteet
Lähde TED