TEN2600149 – cFT for the Supply of 250 (No.) Structural Fire Fighting Suits ( and associated care and maintenance) for Cavan County Council

Cavan, Irlanti | Cavan County Council
Julkaistu 4 viikkoa sitten | 12.8.2026 Määräaika: 1 viikko kuluttua | 14.9.2026 12:00 Alkuperäinen ilmoitus

TEN2600149 - cFT for the Supply of 250 (No) Structural Fire Fighting Suits (( and associated care and maintenance) for Cavan County Council. The supply of the 250 Structural Fire Fighting Suits must conform with the requirements of EN 469:2020, Level 2 and Annexes A,B,C,D,E; EN 1149-5:2008 (Anti-static protection, required for structural firefighting); EN ISO 13688:2013 (General protective clothing requirements). Please refer to Tender Documents for further details.

Ilmoitusnumero 562714-2026
Ilmoitusta kuvaavat CPV-Koodit Suoja- ja turvavaatteet (35113400), Työvaatteet, erikoistyövaatteet ja työasusteet (18100000), Työpuvut (18110000), Pinnoitetuista tai kyllästetyistä tekstiilikankaista valmistetut vaatteet (18224000), Erikoisvaatteet ja -vaatetustarvikkeet (18400000), Palontorjunta-, pelastus- ja turvavälineet (35110000), Palonsammutusvälineet (35111000), Palontorjuntatarvikkeet (35111200)
EUVL S 155/2026
Ilmoitustyyppi Hankintailmoitus (tarjouspyyntö)
Aluekoodi
Osoitetiedot Cavan County Council
Cavan
kevingsmith@cavancoco.ie
https://ted.europa.eu/en/notice/-/detail/562714-2026
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on lähetettävä
Liitteet
Lähde TED