ŚWIADCZENIE USŁUGI SUKCESYWNEGO ODBIORU I ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW O KODZIE 19 12 12

Długoszyn, Puola | CELOWY ZWIĄZEK GMIN CZG-12
Julkaistu 3 viikkoa sitten | 11.8.2026 Määräaika: 1 viikko kuluttua | 11.9.2026 10:00 Alkuperäinen ilmoitus

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi sukcesywnego odbioru i zagospodarowania odpadów o kodzie 19 12 12 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11– balast posortowniczy powstały po mechanicznym sortowaniu odpadów zmieszanych (200301), opakowań z papieru i tektury (150101) oraz opakowań z tworzyw sztucznych (150102), wytwarzanych w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Długoszynie k/ Sulęcina.
2. Szacunkowa ilość odpadów do przetransportowania wynosi 3000 Mg (przez okres 3 miesięcy licząc od dnia podpisania umowy).

Ilmoitusnumero 558062-2026
Ilmoitusta kuvaavat CPV-Koodit Jätteisiin liittyvät palvelut (90500000), Jätteiden kuljetuspalvelut (90512000), Jätteenkierrätyspalvelut (90514000)
EUVL S 154/2026
Ilmoitustyyppi Hankintailmoitus (tarjouspyyntö)
Aluekoodi
Osoitetiedot CELOWY ZWIĄZEK GMIN CZG-12
Długoszyn
administracja@czg12.pl
https://ted.europa.eu/pl/notice/-/detail/558062-2026
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on lähetettävä
Liitteet
Lähde TED