świadczenie usługi 3 letniego serwisu urządzeń: HP LaserJet Managed MFP E42540f oraz Konica Minolta Bizhub 451i w podziale na części

Opole, Puola | Zakład Ubezpieczeń Społecznych
Julkaistu 3 viikkoa sitten | 12.8.2026 Määräaika: 2 viikkoa kuluttua | 16.9.2026 10:00 Alkuperäinen ilmoitus

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi 3 letniego serwisu urządzeń drukujących: HP LaserJet Managed MFP E42540f oraz Konica Minolta Bizhub 451i w zakresie realizacji: Część 1 zamówienia – urządzenia HP LaserJet Managed MFP E42540f w ilości 1190 sztuk; Część 2 zamówienia – urządzenia Konica Minolta Bizhub 451i w ilości 117 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załącznik nr 10 do SWZ, a warunki realizacji zamówienia zawierają Projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 11 do SWZ.

Ilmoitusnumero 562414-2026
Ilmoitusta kuvaavat CPV-Koodit Väriaine lasertulostimiin/telekopiolaitteisiin (30125110), Tietokoneiden oheislaitteiden huolto ja korjaus (50323000)
EUVL S 155/2026
Ilmoitustyyppi Hankintailmoitus (tarjouspyyntö)
Aluekoodi
Osoitetiedot Zakład Ubezpieczeń Społecznych
Opole
zamowienia.ci@zus.pl
https://ted.europa.eu/pl/notice/-/detail/562414-2026
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on lähetettävä
Liitteet
Lähde TED