Świadczenie usług zimowego utrzymania dróg powiatowych oraz chodników położonych na terenie Powiatu Gdańskiego w sezonie zimowym 2026/2027

Warszawa, Puola | Krajowa Izba Odwoławcza
Julkaistu 1 kuukausi sitten | 26.7.2026 Määräaika: Umpeutunut | 24.8.2026 11:00 Alkuperäinen ilmoitus

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług zimowego utrzymania dróg powiatowych oraz chodników położonych na terenie Powiatu Gdańskiego w sezonie zimowym 2026/2027, obejmujących w szczególności odśnieżanie dróg i chodników, zwalczanie śliskości zimowej poprzez posypywanie nawierzchni materiałami uszorstniającymi, odśnieżanie z jednoczesnym posypywaniem, wykonywanie prac z użyciem sprzętu ciężkiego w przypadku intensywnych opadów śniegu lub zawiei śnieżnych oraz pozimowe oczyszczanie dróg i chodników z zalegającego piasku i innych zanieczyszczeń wraz z ich wywozem i zagospodarowaniem zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zamówienie obejmuje zapewnienie całodobowej gotowości do świadczenia usług, utrzymanie przejezdności dróg oraz zapewnienie bezpiecznego korzystania z chodników zgodnie z wymaganiami określonymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia. Zamówienie zostało podzielone na sześć części odpowiadających obwodom zimowego utrzymania dróg Powiatu Gdańskiego.

Ilmoitusnumero 516344-2026
Ilmoitusta kuvaavat CPV-Koodit Lumenaurauspalvelut (90620000), Jäänpoisto (90630000)
EUVL S 142/2026
Ilmoitustyyppi Hankintailmoitus (tarjouspyyntö)
Aluekoodi
Osoitetiedot Krajowa Izba Odwoławcza
Warszawa
odwolania@uzp.gov.pl
https://ted.europa.eu/pl/notice/-/detail/516344-2026
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on lähetettävä
Liitteet
Lähde TED