SV-FLA-260729-003 – RV – FTTH RampUp Phase II, Errichtung 150.000 Glasfaseranschlüsse

München, Saksa | SWM Services GmbH
Julkaistu 3 viikkoa sitten | 9.8.2026 Määräaika: 2 kuukautta kuluttua | 10.11.2026 04:43 Alkuperäinen ilmoitus

RV - FTTH RampUp Phase II, Errichtung 150.000 Glasfaseranschlüsse

Ilmoitusnumero 553729-2026
Ilmoitusta kuvaavat CPV-Koodit Sähköasennustyöt (45311200), Tietokonekaapeloinnit (45314320)
EUVL S 152/2026
Ilmoitustyyppi Hankintailmoitus (tarjouspyyntö)
Aluekoodi
Osoitetiedot SWM Services GmbH
München
Keller.Petra@swm.de
https://ted.europa.eu/de/notice/-/detail/553729-2026
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on lähetettävä
Liitteet
Lähde TED