Servicii de igienizare și curațenie-Spații de servicii Autostrada A3 Iernut – Chețani km 33+205 stg+dr – DRDP Brasov

Brasov, Romania | COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. prin DRDP BRASOV
Julkaistu 3 viikkoa sitten | 9.8.2026 Määräaika: 2 viikkoa kuluttua | 14.9.2026 15:00 Alkuperäinen ilmoitus

Servicii de igienizare și curațenie-Spații de servicii Autostrada A3 Iernut – Chețani km 33+205 stg+dr.
In conformitate cu prevederile art. 160 alin. (1) din Legea nr. 98/2016 cu modificarile si completarile ulterioare, termenul limita pana la care orice operator economic interesat de participarea la procedura de achizitie publica are dreptul de a solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire este cu 21 zile inainte de termenul limita de depunere a ofertelor.
In conformitate cu prevederile art. 160 alin. (2) din Legea 98/2016 cu modificarile si completarile ulterioare, Autoritatea Contractanta stabileste un singur termen limita in care va raspunde tuturor solicitarilor de clarificare/ informatiilor suplimentare, dupa cum urmeaza: cu 11 zile inainte de termenul limita de depunere a ofertelor.

Ilmoitusnumero 550815-2026
Ilmoitusta kuvaavat CPV-Koodit Puhdistus- ja puhtaanapitopalvelut (90900000)
EUVL S 152/2026
Ilmoitustyyppi Hankintailmoitus (tarjouspyyntö)
Aluekoodi
Osoitetiedot COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. prin DRDP BRASOV
Brasov
claudiu.mirea@andnet.ro
https://ted.europa.eu/ro/notice/-/detail/550815-2026
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on lähetettävä
Liitteet
Lähde TED