Rohbauarbeiten 70-00241-3140-304 – PR1164245-3140-B

München, Saksa | Fraunhofer-Gesellschaft zur Förderung der angewandten Forschung e.V. - Einkauf B12 - Vergabestelle Bau
Julkaistu 1 kuukausi sitten | 26.7.2026 Määräaika: Umpeutunut | 7.8.2026 10:00 Alkuperäinen ilmoitus

Erdarbeiten, Rohrgräben und Verfüllungen ca. 272m³; Abdichtungen ca. 295m²; Frischbetonverbundfolien (horizontal/vertikal) ca. 2.000m²; Arbeits- und Bewegungsfugenabdichtungen; Mauerwerksarbeiten ca. 2.000m²;

Ilmoitusnumero 516280-2026
Ilmoitusta kuvaavat CPV-Koodit Kuorirakennetyöt (45223220), Betonirungon rakennustyöt (45262311)
EUVL S 142/2026
Ilmoitustyyppi Hankintailmoitus (tarjouspyyntö)
Aluekoodi
Osoitetiedot Fraunhofer-Gesellschaft zur Förderung der angewandten Forschung e.V. - Einkauf B12 - Vergabestelle Bau
München
vergabestelle-bau@zv.fraunhofer.de
https://ted.europa.eu/de/notice/-/detail/516280-2026
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on lähetettävä
Liitteet
Lähde TED