Retrofit systemu bateryjnego w autobusach elektrycznych marki Solaris U12E oraz U18E taboru MPK S.A. w Krakowie

Warszawa, Puola | Krajowa Izba Odwoławcza
Julkaistu 4 viikkoa sitten | 11.8.2026 Määräaika: 1 viikko kuluttua | 15.9.2026 12:30 Alkuperäinen ilmoitus

Przedmiotem zamówienia jest retrofit systemów bateryjnych, magazynów energii(baterii trakcyjnych) w 3 autobusach Solaris tj. typ U12E – 1 sztuka -DE606 oraz typ U18E – 2 sztuki - DN005, DN006, wraz wymaganymi modyfikacjami, o których mowa w Dokumentach zamówienia.

Ilmoitusnumero 559780-2026
Ilmoitusta kuvaavat CPV-Koodit Akut ja paristot (31440000), Ajoneuvojen kunnostaminen (50117300)
EUVL S 154/2026
Ilmoitustyyppi Hankintailmoitus (tarjouspyyntö)
Aluekoodi
Osoitetiedot Krajowa Izba Odwoławcza
Warszawa
odwolania@uzp.gov.pl
https://ted.europa.eu/pl/notice/-/detail/559780-2026
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on lähetettävä
Liitteet
Lähde TED