RD 963 – Assistance à maitrise d’œuvre pour la reconstruction du pont de Port d’Agrès – Canton : Lot et Dourdou – Communes : Saint-Parthem et Flagnac

RODEZ, Ranska | DEPARTEMENT DE L'AVEYRON (CD12)
Julkaistu 3 viikkoa sitten | 12.8.2026 Määräaika: 3 viikkoa kuluttua | 23.9.2026 12:00 Alkuperäinen ilmoitus

Appel d'offres ouvert de services avec 6 tranches

Ilmoitusnumero 560399-2026
Ilmoitusta kuvaavat CPV-Koodit Maa-, tie- ja vesirakennustöiden tekninen suunnittelu (71322000)
EUVL S 155/2026
Ilmoitustyyppi Hankintailmoitus (tarjouspyyntö)
Aluekoodi
Osoitetiedot DEPARTEMENT DE L'AVEYRON (CD12)
RODEZ
marches@aveyron.fr
https://ted.europa.eu/fr/notice/-/detail/560399-2026
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on lähetettävä
Liitteet
Lähde TED