Procedura di gara ad evidenza pubblica ai sensi dell’art. 71 D.Lgs. 36/2023 avente ad oggetto il servizio di carico e trasporto di rifiuti urbani costituiti da imballaggi in legno, EER 15 01 03 e legno, EER 20 01 38, prodotti dalle utenze non domestiche o conferiti dalle utenze domestiche e non domestiche presso i centri di raccolta comunali presenti sul territorio comunale di Collesalvetti (LI)

Rosignano Solvay, Italia | REA S.p.A.
Julkaistu 4 viikkoa sitten | 12.8.2026 Määräaika: 2 viikkoa kuluttua | 17.9.2026 19:00 Alkuperäinen ilmoitus

Procedura di gara ad evidenza pubblica ai sensi dell’art. 71 D.Lgs. 36/2023 avente ad oggetto il servizio di carico e trasporto di rifiuti urbani costituiti da imballaggi in legno, EER 15 01 03 e legno, EER 20 01 38, prodotti dalle utenze non domestiche o conferiti dalle utenze domestiche e non domestiche presso i centri di raccolta comunali presenti sul territorio comunale di Collesalvetti (LI)

Ilmoitusnumero 562698-2026
Ilmoitusta kuvaavat CPV-Koodit Jätteiden kuljetuspalvelut (90512000)
EUVL S 155/2026
Ilmoitustyyppi Hankintailmoitus (tarjouspyyntö)
Aluekoodi
Osoitetiedot REA S.p.A.
Rosignano Solvay
appaltirea@pec.it
https://ted.europa.eu/it/notice/-/detail/562698-2026
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on lähetettävä
Liitteet
Lähde TED