Procedura aperta, sopra soglia comunitaria, per l’esecuzione dei lavori relativi all’intervento B10.3 ”Riqualificazione della piazza ex-Mercato nel comune di Cortina d’Ampezzo (BL)” di cui all’Allegato 1 al d.P.C.M. dell’08.09.2023

ROMA (RM), Italia | Società Infrastrutture Milano Cortina 2020 2026 S.p.A.
Julkaistu 1 kuukausi sitten | 23.7.2026 Määräaika: 1 viikko kuluttua | 10.9.2026 12:00 Alkuperäinen ilmoitus

Procedura aperta, sopra soglia comunitaria, per l'esecuzione dei lavori relativi all'intervento B10.3 "Riqualificazione della piazza ex-Mercato nel comune di Cortina d'Ampezzo (BL)" di cui all'Allegato 1 al d.P.C.M. dell'08.09.2023

Ilmoitusnumero 515245-2026
Ilmoitusta kuvaavat CPV-Koodit Vapaa-ajan-, urheilu-, kulttuuri-, majoitus- ja ravintolarakennusten rakentamistyöt (45212000)
EUVL S 141/2026
Ilmoitustyyppi Hankintailmoitus (tarjouspyyntö)
Aluekoodi
Osoitetiedot Società Infrastrutture Milano Cortina 2020 2026 S.p.A.
ROMA (RM)
protocollo@pec.infrastrutturemilanocortina2026.it
https://ted.europa.eu/it/notice/-/detail/515245-2026
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on lähetettävä
Liitteet
Lähde TED