Procedura aperta per l’acquisizione di sottoscrizioni software del produttore Canonical e dei connessi servizi professionali (22I11 – G009/26)

roma, Italia | Banca d'Italia
Julkaistu 3 viikkoa sitten | 12.8.2026 Määräaika: 1 viikko kuluttua | 14.9.2026 15:00 Alkuperäinen ilmoitus

G009/26 - Procedura aperta per l’acquisizione di sottoscrizioni software del produttore Canonical e dei connessi servizi professionali ((22I11)

Ilmoitusnumero 561756-2026
Ilmoitusta kuvaavat CPV-Koodit Ohjelmatuotteet ja tietojärjestelmät (48000000), Ohjelmistokonsulttipalvelut (72266000)
EUVL S 155/2026
Ilmoitustyyppi Hankintailmoitus (tarjouspyyntö)
Aluekoodi
Osoitetiedot Banca d'Italia
roma
dain.procedure@pec.bancaditalia.it
https://ted.europa.eu/it/notice/-/detail/561756-2026
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on lähetettävä
Liitteet
Lähde TED