PRE – T402 nový (P.0656), stavebně-montážní práce

Praha, Tsekin tasavalta | ČEPS, a.s.
Julkaistu 3 viikkoa sitten | 12.8.2026 Määräaika: 5 päivää kuluttua | 10.9.2026 14:00 Alkuperäinen ilmoitus

Předmětem plnění veřejné zakázky jsou stavebně-montážní práce akce „PRE – T402 nový (P.0656), stavebně-montážní práce“ v rozsahu stavebních objektů (dále jen „SO“) a provozních souborů (dále jen „PS“) specifikovaných v závazném návrhu Smlouvy o dílo, jež tvoří Přílohu č. 2 Zadávací dokumentace.
Předmět plnění veřejné zakázky je dále specifikován v Zadávací dokumentaci.

Ilmoitusnumero 560259-2026
Ilmoitusta kuvaavat CPV-Koodit Ala-asemien rakennustyöt (45232220)
EUVL S 155/2026
Ilmoitustyyppi Hankintailmoitus (tarjouspyyntö)
Aluekoodi
Osoitetiedot ČEPS, a.s.
Praha
blafkova@ceps.cz
https://ted.europa.eu/cs/notice/-/detail/560259-2026
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on lähetettävä
Liitteet
Lähde TED