PAQ 253/2026- Aquisição de veículos ligeiros por lotes-EDOC/2026/27551

Viseu, Portugali | Município de Viseu
Julkaistu 3 viikkoa sitten | 9.8.2026 Määräaika: 5 päivää kuluttua | 5.9.2026 23:59 Alkuperäinen ilmoitus

PAQ 253/2026- Aquisição de veículos ligeiros por lotes-EDOC/2026/27551

Ilmoitusnumero 551649-2026
Ilmoitusta kuvaavat CPV-Koodit Henkilöautot (34110000)
EUVL S 152/2026
Ilmoitustyyppi Hankintailmoitus (tarjouspyyntö)
Aluekoodi
Osoitetiedot Município de Viseu
Viseu
geral@cmviseu.pt
https://ted.europa.eu/pt/notice/-/detail/551649-2026
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on lähetettävä
Liitteet
Lähde TED