P20907 OJEU RFI Supply of Electrical and Consumables and stock items at Dublin airport

Dublin, Irlanti | daa plc
Julkaistu 1 kuukausi sitten | 26.7.2026 Määräaika: 2 kuukautta kuluttua | 27.10.2026 04:02 Alkuperäinen ilmoitus

P20907 Consumables and electrical stock and non-stock items for Dublin airport

Ilmoitusnumero 517565-2026
Ilmoitusta kuvaavat CPV-Koodit Keittiölaitteet, talous- ja kodin tavarat ja ateriointivälineet (39220000), Ruokailuvälineet (39240000), Puhdistus- ja kiillotustuotteet (39800000), Erilaiset erikoiskoneet (42990000), Erilaiset rakennustarvikkeet (44190000), Erilaiset tehdasvalmisteiset tuotteet ja vastaavat tuotteet (44400000), Sähkökoneet, -kojeet, -laitteet ja -kulutustarvikkeet; valaistus (31000000), Sähkönjakelu- ja ohjauslaitteet (31200000), Sähköiset virtapiirien kytkin- tai suojauslaitteet (31210000), Virtapiirikomponentit (31220000), Eristetyt sähköjohdot ja kaapelit (31300000), Sähkövarusteet ja -tarvikkeet (31680000), Sähkötarvikkeet, sähkömekaaniset ja -tekniset tarvikkeet (31700000)
EUVL S 142/2026
Ilmoitustyyppi Hankintailmoitus (tarjouspyyntö)
Aluekoodi
Osoitetiedot daa plc
Dublin
procurement@dublinairport.com
https://ted.europa.eu/en/notice/-/detail/517565-2026
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on lähetettävä
Liitteet
Lähde TED