Marché de travaux de création d’une marquise sur l’une des façades donnant sur la cour de l’école élémentaire Brèche aux Loups située au 18, rue de la Brèche aux Loups 75012 Paris go n° 202416426

Paris, Ranska | Ville de Paris
Julkaistu 3 viikkoa sitten | 12.8.2026 Määräaika: 1 viikko kuluttua | 14.9.2026 12:00 Alkuperäinen ilmoitus

Marché de travaux de création d'une marquise sur l'une des façades donnant sur la cour de l'école élémentaire Brèche aux Loups située au 18, rue de la Brèche aux Loups 75012 Paris GO n° 202416426

Ilmoitusnumero 560306-2026
Ilmoitusta kuvaavat CPV-Koodit Rakennustyöt (45000000)
EUVL S 155/2026
Ilmoitustyyppi Hankintailmoitus (tarjouspyyntö)
Aluekoodi
Osoitetiedot Ville de Paris
Paris
lilia.abdemeziem@paris.fr
https://ted.europa.eu/fr/notice/-/detail/560306-2026
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on lähetettävä
Liitteet
Lähde TED