Management-Qualifizierungsreihe FAME Masterclass – PR1276136-2800-I

München, Saksa | Fraunhofer-Gesellschaft - Einkauf B12
Julkaistu 3 viikkoa sitten | 12.8.2026 Määräaika: 2 viikkoa kuluttua | 16.9.2026 11:00 Alkuperäinen ilmoitus

Management-Qualifizierungsreihe FAME Masterclass

Ilmoitusnumero 562785-2026
Ilmoitusta kuvaavat CPV-Koodit Henkilöstön kehityspalvelut (79633000)
EUVL S 155/2026
Ilmoitustyyppi Hankintailmoitus (tarjouspyyntö)
Aluekoodi
Osoitetiedot Fraunhofer-Gesellschaft - Einkauf B12
München
einkauf@zv.fraunhofer.de
https://ted.europa.eu/de/notice/-/detail/562785-2026
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on lähetettävä
Liitteet
Lähde TED