Lieferung von Streusalz für den Winterdienst 2026/2027 mit der Option der einmaligen Verlängerung um eine weitere Winterdienstperiode

Aachen, Saksa | Stadt Aachen - Zentrale Vergabestelle FB60/310
Julkaistu 3 viikkoa sitten | 12.8.2026 Määräaika: 1 viikko kuluttua | 14.9.2026 23:59 Alkuperäinen ilmoitus

Lieferung von Streusalz für den Winterdienst 2026/2027 mit der Option der einmaligen Verlängerung um eine weitere Winterdienstperiode

Ilmoitusnumero 562535-2026
Ilmoitusta kuvaavat CPV-Koodit Tiesuola (34927100)
EUVL S 155/2026
Ilmoitustyyppi Hankintailmoitus (tarjouspyyntö)
Aluekoodi
Osoitetiedot Stadt Aachen - Zentrale Vergabestelle FB60/310
Aachen
vergabestelle@mail.aachen.de
https://ted.europa.eu/de/notice/-/detail/562535-2026
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on lähetettävä
Liitteet
Lähde TED