Kompleksowe zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie Sołectwa Porąbka w sezonie zimowym 2026/2027

Porąbka, Puola | Gmina Porąbka
Julkaistu 1 kuukausi sitten | 23.7.2026 Määräaika: 1 päivä kuluttua | 2.9.2026 09:00 Alkuperäinen ilmoitus

1. Przedmiotem postępowania jest świadczenie usług w zakresie kompleksowego zimowego utrzymania dróg gminnych na terenie Sołectwa Porąbka w sezonie zimowym 2026/2027.
2. Zakres zamówienia obejmuje drogi gminne położone na terenie trzech rejonów realizacji usług:
– rejon Centrum,
– rejon Kozubnik,
– rejon Wielka Puszcza.
3. Łączna długość dróg objętych zimowym utrzymaniem wynosi 62,73 km, w tym:
– drogi utrzymywane w III standardzie – 15,23 km,
– drogi utrzymywane w IV standardzie – 27,45 km,
– drogi utrzymywane w V standardzie – 20,05 km.
4. Przez kompleksowe zimowe utrzymanie dróg (ZUD) należy rozumieć zespół działań organizacyjnych i technicznych mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz utrzymanie przejezdności dróg gminnych poprzez ograniczanie i usuwanie skutków zimowych zjawisk atmosferycznych, w szczególności opadów śniegu, gołoledzi, śliskości pośniegowej, marznącego deszczu, zawiei i zamieci śnieżnych.
5. Szczegółowy zakres usług, standardy zimowego utrzymania dróg, wymagania dotyczące sposobu wykonywania usług oraz wykaz dróg objętych zamówieniem określa dokument pn. „Opis Przedmiotu Zamówienia – Dokumentacja techniczna określająca sposób i standard wykonywania usług kompleksowego zimowego utrzymania dróg gminnych na terenie Gminy Porąbka w sezonie zimowym 2026/2027”, stanowiący załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.

Ilmoitusnumero 514757-2026
Ilmoitusta kuvaavat CPV-Koodit Lumenaurauspalvelut (90620000), Jäänpoisto (90630000)
EUVL S 141/2026
Ilmoitustyyppi Hankintailmoitus (tarjouspyyntö)
Aluekoodi
Osoitetiedot Gmina Porąbka
Porąbka
anna.omasta@ug.porabka.pl
https://ted.europa.eu/pl/notice/-/detail/514757-2026
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on lähetettävä
Liitteet
Lähde TED