Kompleksowa dostawa paliwa gazowego w postaci gazu ziemnego wysokometanowego typu E (GZ-50) do Opolskiego Centrum Rehabilitacji w Korfantowie Sp. z o.o. w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2029r.

Korfantów, Puola | Opolskie Centrum Rehabilitacji w Korfantowie Sp. z o. o.
Julkaistu 3 viikkoa sitten | 10.8.2026 Määräaika: 2 viikkoa kuluttua | 15.9.2026 10:00 Alkuperäinen ilmoitus

Przedmiotem postępowania jest kompleksowa dostawa paliwa gazowego w postaci gazu ziemnego wysokometanowego typu E (GZ-50) dla potrzeb kotłowni Opolskiego Centrum Rehabilitacji w Korfantowie Sp. z o.o. ul. Wyzwolenia 11, pracującej w cyklu całorocznym, na zasadach określonych w niniejszej specyfikacji warunków zamówienia i załącznikach.

Ilmoitusnumero 556711-2026
Ilmoitusta kuvaavat CPV-Koodit Maakaasu (09123000), Kaasunjakelu (65210000)
EUVL S 153/2026
Ilmoitustyyppi Hankintailmoitus (tarjouspyyntö)
Aluekoodi
Osoitetiedot Opolskie Centrum Rehabilitacji w Korfantowie Sp. z o. o.
Korfantów
zamowieniapubliczne@ocr.pl
https://ted.europa.eu/pl/notice/-/detail/556711-2026
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on lähetettävä
Liitteet
Lähde TED