Intratechalis gyógyszeradagoló pumpa beszerzése

Budapest, Unkari | Semmelweis Egyetem
Julkaistu 3 viikkoa sitten | 9.8.2026 Määräaika: 6 päivää kuluttua | 7.9.2026 11:00 Alkuperäinen ilmoitus

A Semmelweis Egyetem Idegsebészeti és Neurointervenciós Klinika részére intratechalis gyógyszeradagoló pumpa (ITB) beszerzése keretszerződés keretében. A teljes mennyiséget az 50%-os opció nélkül számított alapmennyiség keretösszegének mértéke - nettó 246 510 000Ft - határozza meg, melynek 75%-ára vállal Ajánlatkérő lehívási kötelezettséget, összhangban a 16/2012. (II.16.) Korm. rendelet 6. § (2) bekezdésében foglaltakkal. A szerződés a keretösszeg kimerüléséig, de legfeljebb 36 (harminchat) hónap időtartamra jön létre. A felhívásban megadott mennyiségek tervezett mennyiségek. Az értékelés szempontja a Kbt. 76. § (2) bekezdés a) pontja alapján a legalacsonyabb ár, tekintettel a 16/2012. (II. 16.) Korm. rendelet 6. § (3) bekezdésében foglaltakra. Ajánlatkérő nem teszi lehetővé, hogy a szerződés teljesítése érdekében a nyertes ajánlattevő(k) gazdálkodó szervezetet (projekttársaságot) hozzon/hozzanak létre. A részletes feltételeket a Közbeszerzési Dokumentumok tartalmazzák.

Ilmoitusnumero 551300-2026
Ilmoitusta kuvaavat CPV-Koodit Farmaseuttiset tuotteet (33600000)
EUVL S 152/2026
Ilmoitustyyppi Hankintailmoitus (tarjouspyyntö)
Aluekoodi
Osoitetiedot Semmelweis Egyetem
Budapest
szula.istvan@semmelweis.hu
https://ted.europa.eu/hu/notice/-/detail/551300-2026
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on lähetettävä
Liitteet
Lähde TED