Gasregelstrecke für Ammoniak – PR1248387-2830-W

München, Saksa | Fraunhofer-Gesellschaft, Einkauf B12
Julkaistu 1 kuukausi sitten | 26.7.2026 Määräaika: Umpeutunut | 27.8.2026 10:00 Alkuperäinen ilmoitus

Gasregelstrecke für Ammoniak

Ilmoitusnumero 516432-2026
Ilmoitusta kuvaavat CPV-Koodit Säätö- ja ohjauslaitteet ja -välineet (38570000)
EUVL S 142/2026
Ilmoitustyyppi Hankintailmoitus (tarjouspyyntö)
Aluekoodi
Osoitetiedot Fraunhofer-Gesellschaft, Einkauf B12
München
einkauf@zv.fraunhofer.de
https://ted.europa.eu/de/notice/-/detail/516432-2026
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on lähetettävä
Liitteet
Lähde TED