„Furnizarea mâncare preparată” , cod CPV 15894200-3 pentru un număr de 8 unităţi de asistenţă socială din subordinea DGASPC Gorj

Targu Jiu, Romania | Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Gorj
Julkaistu 3 viikkoa sitten | 10.8.2026 Määräaika: 2 viikkoa kuluttua | 15.9.2026 15:00 Alkuperäinen ilmoitus

Cantități cel mai mic contract subsecvent (1 lună): 11.845 porții
Cantități cel mai mare contract subsecvent (3luni): 35.711 porții
*Cantități minime acord cadru: 11.845 porții
*Cantități maxime acord cadru: 140633 porții

**INFORMAŢII SUPLIMENTARE : CONFORM CAIET DE SARCINI ŞI DOCUMENTAŢIE ATAŞATĂ

Ilmoitusnumero 554916-2026
Ilmoitusta kuvaavat CPV-Koodit Valmisateriat (15894200)
EUVL S 153/2026
Ilmoitustyyppi Hankintailmoitus (tarjouspyyntö)
Aluekoodi
Osoitetiedot Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Gorj
Targu Jiu
achizitiipublice.tehnic@dgaspcgorj.ro
https://ted.europa.eu/ro/notice/-/detail/554916-2026
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on lähetettävä
Liitteet
Lähde TED