Furnizare excavator amfibiu Long Reach

Sfantu Gheorghe, Romania | Comuna Sfantu Gheorghe (Primaria Comunei Sfantu Gheorghe)
Julkaistu 3 viikkoa sitten | 10.8.2026 Määräaika: 2 viikkoa kuluttua | 16.9.2026 15:00 Alkuperäinen ilmoitus

Obiectul contractului constă în achiziția unui Excavator amfibiu Long Reach, inclusiv transport, livrare, punere în funcțiune, instruirea personalului și asigurarea garanției.
Termene pentru depunerea/răspunsul la solicitările de clarificări/informații suplimentare:
A. În conformitate cu prevederile art. 160 alin. (1) din Legea nr. 98/2016 privind achizițiile publice, cu modificările și completările ulterioare, termenul limită până la care orice operator economic interesat are dreptul de a solicita clarificări sau informații suplimentare în legătură cu documentația de atribuire este de maxim 18 zile înainte de data limită de depunere a ofertelor.
B. În conformitate cu prevederile art. 160 alin. (2) din Legea nr. 98/2016 privind achizițiile publice, cu modificările și completările ulterioare, Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificare/informațiilor suplimentare în a 11-a zi dinainte de termenul limită stabilit pentru depunerea ofertelor. Dacă aceste termene se sfârșesc în zile nelucrătoare, Autoritatea contractantă va răspunde în ultima zi lucrătoare înainte de termenul respectiv.

Ilmoitusnumero 554940-2026
Ilmoitusta kuvaavat CPV-Koodit Kaivutyössä käytettävät koneet (43262000)
EUVL S 153/2026
Ilmoitustyyppi Hankintailmoitus (tarjouspyyntö)
Aluekoodi
Osoitetiedot Comuna Sfantu Gheorghe (Primaria Comunei Sfantu Gheorghe)
Sfantu Gheorghe
primaria_sf.gheorghe_delta@yahoo.com
https://ted.europa.eu/ro/notice/-/detail/554940-2026
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on lähetettävä
Liitteet
Lähde TED