Fourniture de dispositifs de retenue routiers pour le Conseil départemental des Vosges-.

Epinal, Ranska | Conseil Départemental des Vosges
Julkaistu 3 viikkoa sitten | 12.8.2026 Määräaika: 3 viikkoa kuluttua | 28.9.2026 16:00 Alkuperäinen ilmoitus

Accord-cadre avec minimum et maximum.
Le montant des prestations pour la durée totale de l'accord-cadre est défini(e) comme suit :
Minimum HT : 100 000,00 € Maximum HT : 800 000,00 €

Ilmoitusnumero 562558-2026
Ilmoitusta kuvaavat CPV-Koodit Suojakaiteet (34928300)
EUVL S 155/2026
Ilmoitustyyppi Hankintailmoitus (tarjouspyyntö)
Aluekoodi
Osoitetiedot Conseil Départemental des Vosges
Epinal
commandepublique@vosges.fr
https://ted.europa.eu/fr/notice/-/detail/562558-2026
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on lähetettävä
Liitteet
Lähde TED