Fornecimento contínuo de bens alimentares para preparação de refeições escolares em refeitório – Anos letivos de 2026/2027 e 2027/2028

Montemor-o-Novo, Portugali | Município de Montemor-o-Novo
Julkaistu 3 viikkoa sitten | 9.8.2026 Määräaika: 6 päivää kuluttua | 6.9.2026 23:59 Alkuperäinen ilmoitus

Fornecimento contínuo de bens alimentares para preparação de refeições escolares em refeitório, para os alunos do JI, 1.º, 2º e 3º ciclos e Escola Secundária de Montemor-o-Novo, nos anos letivos de 2026/2027 e 2027/2028

Ilmoitusnumero 552120-2026
Ilmoitusta kuvaavat CPV-Koodit Sekalaiset elintarvikkeet (15800000)
EUVL S 152/2026
Ilmoitustyyppi Hankintailmoitus (tarjouspyyntö)
Aluekoodi
Osoitetiedot Município de Montemor-o-Novo
Montemor-o-Novo
geral@cm-montemornovo.pt
https://ted.europa.eu/pt/notice/-/detail/552120-2026
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on lähetettävä
Liitteet
Lähde TED