FC26SER108 | Gara Europea a Procedura Aperta Telematica ai sensi dell’art. 71 del D.Lgs 36/2023 per l’affidamento del servizio di fornitura di carte prepagate digitali a favore del personale del comparto dipendente ASU FC beneficiario del Welfare integrativo aziendale

UDINE, Italia | AZIENDA SANITARIA UNIVERSITARIA FRIULI CENTRALE
Julkaistu 1 kuukausi sitten | 23.7.2026 Määräaika: Umpeutunut | 31.8.2026 12:00 Alkuperäinen ilmoitus

FC26SER108 | Gara Europea a Procedura Aperta Telematica ai sensi dell'art. 71 del D.Lgs 36/2023 per l’affidamento del servizio di fornitura di carte prepagate digitali a favore del personale del comparto dipendente ASU FC beneficiario del Welfare integrativo aziendale

Ilmoitusnumero 512832-2026
Ilmoitusta kuvaavat CPV-Koodit Erilaiset liike-elämän palvelut (79990000)
EUVL S 141/2026
Ilmoitustyyppi Hankintailmoitus (tarjouspyyntö)
Aluekoodi
Osoitetiedot AZIENDA SANITARIA UNIVERSITARIA FRIULI CENTRALE
UDINE
asufc@certsanita.fvg.it
https://ted.europa.eu/it/notice/-/detail/512832-2026
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on lähetettävä
Liitteet
Lähde TED