Ersatzneubau L328 / A7 AS Neumünster Nord, BW 419

Hamburg, Saksa | Die Autobahn GmbH des Bundes - NL Nord
Julkaistu 3 viikkoa sitten | 10.8.2026 Määräaika: 1 viikko kuluttua | 9.9.2026 10:30 Alkuperäinen ilmoitus

A7, AS Neumünster Nord BW 419, Ersatzneubau L328 / A7 AS Neumünster Nord, BW 419

Ilmoitusnumero 556722-2026
Ilmoitusta kuvaavat CPV-Koodit Rakennustyöt (45000000)
EUVL S 153/2026
Ilmoitustyyppi Hankintailmoitus (tarjouspyyntö)
Aluekoodi
Osoitetiedot Die Autobahn GmbH des Bundes - NL Nord
Hamburg
vergabe.nord@autobahn.de
https://ted.europa.eu/de/notice/-/detail/556722-2026
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on lähetettävä
Liitteet
Lähde TED