Élelmiszer (szárazáru) besz. Baranya és Zala vm r.

Budapest, Unkari | Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
Julkaistu 3 viikkoa sitten | 12.8.2026 Määräaika: 2 viikkoa kuluttua | 21.9.2026 14:00 Alkuperäinen ilmoitus

Élelmiszer alapanyag (szárazáru) beszerzése 3 részben és a tárgyi eljárás eredményeként adásvételi keretszerződés megkötése 12 hónap időtartamra a Platánliget Integrált Szociális Intézmény Baranya Vármegye, a Dél-Zselic Integrált Szociális Intézmény Baranya Vármegye, valamint a Gondoskodás Integrált Szociális Intézmény Zala Vármegye részére. Platánliget Integrált Szociális Intézmény Baranya Vármegye: 1.rész: Szárazáru Platánliget: 27 220 db, 29 127 kg, 4 850 liter, 50 doboz Dél-Zselic Integrált Szociális Intézmény Baranya Vármegye: 2.rész: Szárazáru Dél-Zselic: 46 400 db, 55 428 kg, 12 610 liter, 1 950 doboz Gondoskodás Integrált Szociális Intézmény Zala Vármegye: 3.rész: Szárazáru Gondoskodás: 71 255 db, 50 959 kg, 33 015 liter, 952 doboz A szerződő intézményhez tartozó telephelyek, vonatkozásában bekövetkező olyan, az elnevezésüket, székhelyüket, címüket, szállítási, teljesítési helyként történő működésüket érintő, módosulásokat, amelyek jogutódlás és/vagy intézményi változás következtében szükségesek és adott vármegye közigazgatási határain belül történnek, a Kbt. 141. § (4) bekezdés a) pontja alapján külön szerződésmódosítás nélkül megtehetők. Felek a fentiek szerinti változásokat a Kbt. 141. § (4) bekezdés a) pontja szerinti esetnek tekintik. Ajánlatkérő az alkalmazott értékelési szempont körében felhívja továbbá az ajánlattevők figyelmét, hogy az ajánlati felhívás BT-24 jelen pontjában részletezett tájékoztató mennyiségeket tartalmazó terméktáblázat beárazásával kiszámított nettó ajánlati összár kizárólag az ajánlatok érdemi összehasonlítására szolgáló számadat, ajánlatkérő a szerződés keretösszegét az ajánlati felhívás BT-24 pontjában szereplő adott keretösszeg mértékében állapítja meg.

Ilmoitusnumero 561986-2026
Ilmoitusta kuvaavat CPV-Koodit Sekalaiset elintarvikkeet ja kuivatut tuotteet (15890000)
EUVL S 155/2026
Ilmoitustyyppi Hankintailmoitus (tarjouspyyntö)
Aluekoodi
Osoitetiedot Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
Budapest
gyonine.olah.tunde.edit@szgyf.gov.hu
https://ted.europa.eu/hu/notice/-/detail/561986-2026
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on lähetettävä
Liitteet
Lähde TED