DWDM Anbindung Rechenzentrumsstandorte OVGU

Magdeburg, Saksa | Otto-von-Guericke-Universität Magdeburg, Abt. Beschaffung, Zahlstelle (K13)
Julkaistu 1 kuukausi sitten | 26.7.2026 Määräaika: Umpeutunut | 26.8.2026 23:59 Alkuperäinen ilmoitus

Für die Anbindung der beiden Rechenzentrumsstandorte soll DWDM-Technik eingesetzt werden.

Ilmoitusnumero 518753-2026
Ilmoitusta kuvaavat CPV-Koodit Tiedonsiirtolaitteet (32260000)
EUVL S 142/2026
Ilmoitustyyppi Hankintailmoitus (tarjouspyyntö)
Aluekoodi
Osoitetiedot Otto-von-Guericke-Universität Magdeburg, Abt. Beschaffung, Zahlstelle (K13)
Magdeburg
joel.kiel@ovgu.de
https://ted.europa.eu/de/notice/-/detail/518753-2026
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on lähetettävä
Liitteet
Lähde TED