Dostawa sprzętu komputerowego – 3 części zamówienia

Warszawa, Puola | Zakład Ubezpieczeń Społecznych
Julkaistu 3 viikkoa sitten | 12.8.2026 Määräaika: Umpeutunut | 1.9.2026 11:00 Alkuperäinen ilmoitus

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego, w podziale na części: Część A - dostawa 2 200 sztuk laptopów z wyposażeniem dodatkowym (laptop, stacja dokująca, monitor);
Część B - dostawa 2 200 sztuk laptopów z wyposażeniem dodatkowym (laptop, stacja dokująca, monitor); Część C - dostawa 2 200 sztuk laptopów z wyposażeniem dodatkowym (laptop, stacja dokująca, monitor). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części zamówienia zawarty został w Załączniku nr 8 do SWZ. Miejsce dostawy: Centrala Zakładu, ul. Szamocka 3, 5, 01-748 Warszawa oraz 43 Oddziały na terenie całego kraju. Przedmiotem zamówienia, są produkty i usługi ICT w rozumieniu ustawy z dnia 5 lipca 2018 roku o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa (t.j. Dz. U. z 2026 r., poz. 20 ze zm.).

Ilmoitusnumero 561148-2026
Ilmoitusta kuvaavat CPV-Koodit Kannettavat tietokoneet (30213100), Näyttimet (30231300), Tietokoneiden osat, tarvikkeet ja varusteet (30237000)
EUVL S 155/2026
Ilmoitustyyppi Hankintailmoitus (tarjouspyyntö)
Aluekoodi
Osoitetiedot Zakład Ubezpieczeń Społecznych
Warszawa
sekretariatDZP@zus.pl
https://ted.europa.eu/pl/notice/-/detail/561148-2026
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on lähetettävä
Liitteet
Lähde TED