DEK-1665 DE KK lab.reagensek és fogyóanyagok besz.

Debrecen, Unkari | Debreceni Egyetem
Julkaistu 3 viikkoa sitten | 10.8.2026 Määräaika: 7 päivää kuluttua | 8.9.2026 11:00 Alkuperäinen ilmoitus

DEK-1665 A Debreceni Egyetem Klinikai Központ Nagyerdei Campus részére reagensek és fogyóanyagok beszerzése kapcsolódó szolgáltatásokkal együtt, adásvételi keretmegállapodás keretében.

Ilmoitusnumero 554708-2026
Ilmoitusta kuvaavat CPV-Koodit Laboratorioreagenssit (33696500)
EUVL S 153/2026
Ilmoitustyyppi Hankintailmoitus (tarjouspyyntö)
Aluekoodi
Osoitetiedot Debreceni Egyetem
Debrecen
dokaedit@fin.unideb.hu
https://ted.europa.eu/hu/notice/-/detail/554708-2026
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on lähetettävä
Liitteet
Lähde TED