D0 519 Suchdol – Březiněves – pyrotechnický průzkum

Praha, Tsekin tasavalta | Ředitelství silnic a dálnic s. p.
Julkaistu 3 viikkoa sitten | 10.8.2026 Määräaika: 2 viikkoa kuluttua | 14.9.2026 09:00 Alkuperäinen ilmoitus

Předmětem plnění veřejné zakázky je provedení celoplošného pyrotechnického průzkumu v zájmové ploše záboru staveniště před realizací stavby „D0 519 Suchdol – Březiněves“.

Ilmoitusnumero 554988-2026
Ilmoitusta kuvaavat CPV-Koodit Ilotulituspalvelut (92360000)
EUVL S 153/2026
Ilmoitustyyppi Hankintailmoitus (tarjouspyyntö)
Aluekoodi
Osoitetiedot Ředitelství silnic a dálnic s. p.
Praha
erika.krejcirova@rsd.cz
https://ted.europa.eu/cs/notice/-/detail/554988-2026
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on lähetettävä
Liitteet
Lähde TED