CPUB002DEC2026 – Aquisição de Sacos Verdes – Projeto ”Separação de Biorresíduos”

Alcabideche, Portugali | EMAC - Empresa de Ambiente de Cascais, EM, SA
Julkaistu 3 viikkoa sitten | 10.8.2026 Määräaika: 1 viikko kuluttua | 9.9.2026 23:59 Alkuperäinen ilmoitus

CPUB002DEC2026 - Aquisição de Sacos Verdes - Projeto "Separação de Biorresíduos"

Ilmoitusnumero 555500-2026
Ilmoitusta kuvaavat CPV-Koodit Polyeteenijätesäkit ja -pussit (19640000)
EUVL S 153/2026
Ilmoitustyyppi Hankintailmoitus (tarjouspyyntö)
Aluekoodi
Osoitetiedot EMAC - Empresa de Ambiente de Cascais, EM, SA
Alcabideche
compras@cascaisambiente.pt
https://ted.europa.eu/pt/notice/-/detail/555500-2026
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on lähetettävä
Liitteet
Lähde TED