CPI/11/26/DCP – aquisição de serviços de colocação de iluminação decorativa, decoração e música ambiente para o Natal 2026

União das Freguesias de Braga (Maximinos, Sé e Cividade), Portugali | Município de Braga
Julkaistu 3 viikkoa sitten | 9.8.2026 Määräaika: 4 päivää kuluttua | 4.9.2026 23:59 Alkuperäinen ilmoitus

CPI/11/26/DCP - aquisição de serviços de colocação de iluminação decorativa, decoração e música ambiente para o Natal 2026

Ilmoitusnumero 551223-2026
Ilmoitusta kuvaavat CPV-Koodit Rakennusten keino- ja luonnonvalaistustekniikkapalvelut (71318100)
EUVL S 152/2026
Ilmoitustyyppi Hankintailmoitus (tarjouspyyntö)
Aluekoodi
Osoitetiedot Município de Braga
União das Freguesias de Braga (Maximinos, Sé e Cividade)
contratacao.publica@cm-braga.pt
https://ted.europa.eu/pt/notice/-/detail/551223-2026
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on lähetettävä
Liitteet
Lähde TED