Contrato para la ejecución de las obras ”Corredor BRCat Blanes – Lloret de Mar”. Clave: PC-ANG-18023 y AA-PC-ANG-18023

No consta, Espanja | Infraestructures de la Generalitat de Catalunya, SAU
Julkaistu 3 viikkoa sitten | 9.8.2026 Määräaika: 3 viikkoa kuluttua | 23.9.2026 13:00 Alkuperäinen ilmoitus

Contrato para la ejecución de las obras "Corredor BRCat Blanes - Lloret de Mar". Clave: PC-ANG-18023 y AA-PC-ANG-18023

Ilmoitusnumero 552688-2026
Ilmoitusta kuvaavat CPV-Koodit Rakennelmiin ja teknisiin rakenteisiin liittyvät työt (45220000)
EUVL S 152/2026
Ilmoitustyyppi Hankintailmoitus (tarjouspyyntö)
Aluekoodi
Osoitetiedot Infraestructures de la Generalitat de Catalunya, SAU
No consta
licitacio@infraestructures.cat
https://ted.europa.eu//notice/-/detail/552688-2026
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on lähetettävä
Liitteet
Lähde TED