Būvuzraudzība objektam “Apgaismota gājēju ietve gar valsts vietējiem autoceļiem V1047 „Iecava-Lambārte” un V1040 „Pievadceļš Iecavas pansionātam 2.kārta”

Bauska, Latvia | Bauskas novada pašvaldība
Julkaistu 1 kuukausi sitten | 26.7.2026 Määräaika: Umpeutunut | 25.8.2026 10:00 Alkuperäinen ilmoitus

Būvuzraudzība objektam “Apgaismota gājēju ietve gar valsts vietējiem autoceļiem V1047 „Iecava-Lambārte” un V1040 „Pievadceļš Iecavas pansionātam 2.kārta”

Ilmoitusnumero 517924-2026
Ilmoitusta kuvaavat CPV-Koodit Rakennustyön valvonta (71247000)
EUVL S 142/2026
Ilmoitustyyppi Hankintailmoitus (tarjouspyyntö)
Aluekoodi
Osoitetiedot Bauskas novada pašvaldība
Bauska
signija.saltupa@bauskasnovads.lv
https://ted.europa.eu/lv/notice/-/detail/517924-2026
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on lähetettävä
Liitteet
Lähde TED