Budowa nowego ujęcia wody infiltracyjnej dla Zakładu Centralnego

Warszawa, Puola | Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A., zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000146138
Julkaistu 3 viikkoa sitten | 10.8.2026 Määräaika: 2 kuukautta kuluttua | 11.11.2026 05:37 Alkuperäinen ilmoitus

Budowa nowego ujęcia wody infiltracyjnej dla Zakładu Centralnego

Ilmoitusnumero 556644-2026
Ilmoitusta kuvaavat CPV-Koodit Rakennustyömaan valmistelutyöt (45100000), Rakennusten purkutyöt ja maansiirtotyöt (45110000), Viheralueiden maisemarakennustyöt (45112710), Maa-, tie- ja vesirakennustöiden ja muiden rakennustöiden kokonais- tai osaurakat (45200000), Putkijohtojen, tietoliikenne- ja sähkölinjojen rakennustyöt (45231000), Vesiputkityöt (45232150), Erilaiset erikoisalojen rakennustyöt (45262600), Putkityöt (45330000), Rakennusten lopputyöt (45400000), Insinöörialan suunnittelupalvelut (71320000)
EUVL S 153/2026
Ilmoitustyyppi Hankintailmoitus (tarjouspyyntö)
Aluekoodi
Osoitetiedot Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A., zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000146138
Warszawa
d-zamowien@mpwik.com.pl
https://ted.europa.eu/pl/notice/-/detail/556644-2026
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on lähetettävä
Liitteet
Lähde TED