Beställarkontrollerad entreprenadförsäkring Projekt E22 Förbifart Söderköping

BORLÄNGE, Ruotsi | Trafikverket Myndighet
Julkaistu 3 viikkoa sitten | 9.8.2026 Määräaika: 1 viikko kuluttua | 10.9.2026 23:59 Alkuperäinen ilmoitus

Upphandlingen avser en beställarkontrollerad entreprenadförsäkring för projekt E22 Förbifart Söderköping

Ilmoitusnumero 551912-2026
Ilmoitusta kuvaavat CPV-Koodit Rahoitus- ja vakuutuspalvelut (66000000), Vakuutuspalvelut (66510000)
EUVL S 152/2026
Ilmoitustyyppi Hankintailmoitus (tarjouspyyntö)
Aluekoodi
Osoitetiedot Trafikverket Myndighet
BORLÄNGE
sanna.lundmark@trafikverket.se
https://ted.europa.eu/sv/notice/-/detail/551912-2026
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on lähetettävä
Liitteet
Lähde TED