BAU – VOB – LV38 Bodenbeschichtung – Schule HUM

Mannheim, Saksa | BBS Bau- und Betriebsservice GmbH
Julkaistu 3 viikkoa sitten | 9.8.2026 Määräaika: 1 viikko kuluttua | 9.9.2026 10:00 Alkuperäinen ilmoitus

Humboldtschule - LV38 Bodenbeschichtung

Ilmoitusnumero 550476-2026
Ilmoitusta kuvaavat CPV-Koodit Tiivistystyöt (45261420), Lattianpäällystystyöt (45432130)
EUVL S 152/2026
Ilmoitustyyppi Hankintailmoitus (tarjouspyyntö)
Aluekoodi
Osoitetiedot BBS Bau- und Betriebsservice GmbH
Mannheim
evergabe@bbs-mannheim.de
https://ted.europa.eu/de/notice/-/detail/550476-2026
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on lähetettävä
Liitteet
Lähde TED