Automātiskās ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmas (tips – adrešu sistēma) ierīkošana Liepājas Kristīgās pirmsskolas izglītības iestādes ēkā (17000110248001) Celmu ielā 4, Liepājā

Liepāja, Latvia | Liepājas valstspilsētas pašvaldība
Julkaistu 3 viikkoa sitten | 11.8.2026 Määräaika: 5 päivää kuluttua | 7.9.2026 10:00 Alkuperäinen ilmoitus

Automātiskās ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmas (tips - adrešu sistēma) ierīkošana Liepājas Kristīgās pirmsskolas izglītības iestādes ēkā (17000110248001) Celmu ielā 4, Liepājā

Ilmoitusnumero 559820-2026
Ilmoitusta kuvaavat CPV-Koodit Sähköjohto- ja asennustyöt (45311000), Palohälytysjärjestelmän asennustyöt (45312100)
EUVL S 154/2026
Ilmoitustyyppi Hankintailmoitus (tarjouspyyntö)
Aluekoodi
Osoitetiedot Liepājas valstspilsētas pašvaldība
Liepāja
iepirkumi@liepaja.lv
https://ted.europa.eu/lv/notice/-/detail/559820-2026
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on lähetettävä
Liitteet
Lähde TED