Aquisição de serviços de transporte escolar ano letivo 2026/2027 – constituído por 5 lotes

Freguesia de Ferreira do Alentejo, Portugali | Município de Ferreira do Alentejo
Julkaistu 3 viikkoa sitten | 11.8.2026 Määräaika: Umpeutunut | 25.8.2026 23:59 Alkuperäinen ilmoitus

Aquisição de serviços de transporte escolar ano letivo 2026/2027 – constituído por 5 lotes

Ilmoitusnumero 557939-2026
Ilmoitusta kuvaavat CPV-Koodit Matkustajien erikoismaantiekuljetukset (60130000)
EUVL S 154/2026
Ilmoitustyyppi Hankintailmoitus (tarjouspyyntö)
Aluekoodi
Osoitetiedot Município de Ferreira do Alentejo
Freguesia de Ferreira do Alentejo
geral@cm-ferreira-alentejo.pt
https://ted.europa.eu/pt/notice/-/detail/557939-2026
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on lähetettävä
Liitteet
Lähde TED