Affidamento del servizio di servizio di mensa scolastica per l’anno scolastico 2026/2027, con opzione di proroga per l’anno scolastico 2027/2028

Budoni, Italia | COMUNE DI BUDONI
Julkaistu 3 viikkoa sitten | 10.8.2026 Määräaika: 1 viikko kuluttua | 7.9.2026 12:00 Alkuperäinen ilmoitus

Affidamento del servizio di servizio di mensa scolastica per le scuole dell’infanzia, primaria e secondaria di I grado per l’anno scolastico 2026/2027, con opzione di proroga per l'anno scolastico 2027/2028

Ilmoitusnumero 556748-2026
Ilmoitusta kuvaavat CPV-Koodit Kouluruokailupalvelut (55523100)
EUVL S 153/2026
Ilmoitustyyppi Hankintailmoitus (tarjouspyyntö)
Aluekoodi
Osoitetiedot COMUNE DI BUDONI
Budoni
protocollo@pec.comune.budoni.ot.it
https://ted.europa.eu/it/notice/-/detail/556748-2026
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on lähetettävä
Liitteet
Lähde TED