Achiziția în sistem centralizat de servicii privind paza obiectivelor, bunurilor, valorilor și protecția persoanelor în locuri publice pe raza administrativ teritorială a Sectorului 6 cu 8 loturi

Bucuresti, Romania | SECTORUL 6 AL MUNICIPIULUI BUCURESTI
Julkaistu 3 viikkoa sitten | 12.8.2026 Määräaika: 1 viikko kuluttua | 14.9.2026 15:00 Alkuperäinen ilmoitus

Obiectul achiziției în sistem centralizat este reprezentat de prestarea de servicii privind paza obiectivelor, bunurilor, valorilor și protecția persoanelor în locuri publice pe raza administrativ teritorială a Sectorului 6, pentru un număr de 8 utilizatori/8 loturi. Obiectivele utilizatorilor ai acordului - cadru centralizat unde urmează să se desfășoare serviciile care fac obiectul acestei achiziții se găsesc în Caietul de Sarcini, parte integrantă a documentației de atribuire. Prin ”Utilizatori” în sensul prezentei documentații de atribuire se înțeleg autorități contractante beneficiare ale Acordului-Cadru Centralizat, astfel cum sunt menționate în Caietul de Sarcini;
Valoarea estimată(lei fără TVA) a Acordului-Cadru centralizat, respectiv valoarea estimată a fiecărui lot care rezultă din această procedură:

Valoarea minimă estimată acord cadru centralizat: 4.032.138 ron (122.186 ore)
Valoarea maximă estimată acord cadru centralizat : 96.705.444 ron (2.930.468 ore)
LOTUL nr.1 - SECTORUL 6 AL MUNICIPIULUI BUCUREȘTI – (DIRECȚIA LOCALĂ DE EVIDENȚĂ A PERSOANELOR SECTOR 6)
Valoare minima estimata acord cadru – 87.516 ron (2.652 ore)
Valoare maxima estimata acord cadru – 2.140.776 ron (64.872 ore)
Valoare minima estimata contract subsecvent –87.516 ron (2.652 ore)
Valoare maxima estimata contract subsecvent – 540.144 ron (16.368 ore)
LOTUL nr.2 - DIRECȚIA GENERALĂ DE ASISTENȚĂ SOCIALĂ ȘI PROTECȚIA COPILULUI SECTOR 6
Valoare minima estimata acord cadru – 602.580 ron (18.260 ore)
Valoare maxima estimata acord cadru – 14.497.824 ron (439.328 ore)
Valoare minima estimata contract subsecvent –602.580 ron (18.260 ore)
Valoare maxima estimata contract subsecvent – 3.632.904 ron (110.088 ore)
LOTUL nr.3 - DIRECȚIA GENERALĂ DE IMPOZITE ȘI TAXE LOCALE SECTOR 6
Valoare minima estimata acord cadru – 35.178 ron (1.066 ore)
Valoare maxima estimata acord cadru – 856.284 ron (25.948 ore)
Valoare minima estimata contract subsecvent –35.178 ron (1.066 ore)
Valoare maxima estimata contract subsecvent – 216.216 ron (6.552 ore)
LOTUL nr.4 - DIRECȚIA GENERALĂ PENTRU ADMINISTRAREA PATRIMONIULUI IMOBILIAR SECTOR 6
Valoare minima estimata acord cadru – 10.824 ron (328 ore)
Valoare maxima estimata acord cadru – 263.472 ron (7.984 ore)
Valoare minima estimata contract subsecvent –10.824 ron (328 ore)
Valoare maxima estimata contract subsecvent – 66.528 ron (2.016 ore)
LOTUL nr.5 - ADMINISTRAȚIA DOMENIULUI PUBLIC ȘI DEZVOLTARE URBANĂ SECTOR 6
Valoare minima estimata acord cadru – 2.898.720 ron (87.840 ore)
Valoare maxima estimata acord cadru – 69.426.720 ron (2.103.840 ore)
Valoare minima estimata contract subsecvent –2.898.720 ron (87.840 ore)
Valoare maxima estimata contract subsecvent – 17.392.320 ron (527.040 ore)
LOTUL nr.6 - CENTRUL DE SĂNĂTATE MULTIFUNCȚIONAL ”SFÂNTUL NECTARIE” SECTOR 6
Valoare minima estimata acord cadru – 96.624 ron (2.928 ore)
Valoare maxima estimata acord cadru – 2.314.224 ron (70.128 ore)
Valoare minima estimata contract subsecvent – 96.624 ron (2.928 ore)
Valoare maxima estimata contract subsecvent – 579.744 ron (17.568 ore)
LOTUL nr.7 - COMPLEXUL DE SERVICII SOCIALE BANCA LOCALA DE ALIMENTE SECTOR 6
Valoare minima estimata acord cadru – 204.072 ron (6.184 ore)
Valoare maxima estimata acord cadru – 4.891.920 ron (148.240 ore)
Valoare minima estimata contract subsecvent –204.072 ron (6.184 ore)
Valoare maxima estimata contract subsecvent – 1.224.696 ron (37.112 ore)
LOTUL nr.8 - ADMINISTRAȚIA SERVICIULUI PUBLIC DE SALUBRIZARE SECTOR 6
Valoare minima estimata acord cadru – 96.624 ron (2.928 ore)
Valoare maxima estimata acord cadru – 2.314.224 ron (70.128 ore)
Valoare minima estimata contract subsecvent – 96.624 ron (2.928 ore)
Valoare maxima estimata contract subsecvent – 579.744 ron (17.568 ore).

Ilmoitusnumero 560669-2026
Ilmoitusta kuvaavat CPV-Koodit Vartiointipalvelut (79713000)
EUVL S 155/2026
Ilmoitustyyppi Hankintailmoitus (tarjouspyyntö)
Aluekoodi
Osoitetiedot SECTORUL 6 AL MUNICIPIULUI BUCURESTI
Bucuresti
achizitii@primarie6.ro
https://ted.europa.eu/ro/notice/-/detail/560669-2026
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on lähetettävä
Liitteet
Lähde TED