A-37/26; PZI »Sanacija plazov in rekonstrukcija ceste R1 210/1105 Zg. Jezersko – Sp. Jezersko od km 0.400 do km 3.100 na treh lokacijah«

Ljubljana, Slovenia | MINISTRSTVO ZA INFRASTRUKTURO, DIREKCIJA REPUBLIKE SLOVENIJE ZA INFRASTRUKTURO
Julkaistu 3 viikkoa sitten | 12.8.2026 Määräaika: Umpeutunut | 20.8.2026 09:00 Alkuperäinen ilmoitus

PZI »Sanacija plazov in rekonstrukcija ceste R1 210/1105 Zg. Jezersko - Sp. Jezersko od km 0.400 do km 3.100 na treh lokacijah«

Ilmoitusnumero 560350-2026
Ilmoitusta kuvaavat CPV-Koodit Arkkitehti-, rakennus-, insinööri- ja tarkastuspalvelut (71000000)
EUVL S 155/2026
Ilmoitustyyppi Hankintailmoitus (tarjouspyyntö)
Aluekoodi
Osoitetiedot MINISTRSTVO ZA INFRASTRUKTURO, DIREKCIJA REPUBLIKE SLOVENIJE ZA INFRASTRUKTURO
Ljubljana
jn.drsi@gov.si
https://ted.europa.eu/sl/notice/-/detail/560350-2026
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on lähetettävä
Liitteet
Lähde TED